Opinie

Kiedy zdecydowaliśmy się na postawienie hali namiotowej zaczęliśmy szukać firmy, która zaoferuje najlepszy tego rodzaju produkt. Temat nie był prosty, ponieważ hala miała być dostawiona do istniejącego już budynku. Po sprawdzeniu obiektów referencyjnych zdecydowaliśmy się na wybór firmy HALECO Hale Namiotowe.

Z perspektywy czasu możemy potwierdzić, iż pomoc, doradztwo i realizacja przebiegły pomyślnie, a z obiektu jesteśmy bardzo zadowoleni. W przypadku decyzji o realizacji następnego obiektu na pewno zdecydujemy się na firmę Haleco Hale Namiotowe.

Maciej Jaeschke, Higma Service, Opole

Potrzebowaliśmy w pilnym terminie realizacji hali do zadaszenia serwisu maszyn budowlanych. Polecona nam firma Haleco Hale Namiotowe w szybkim terminie i zgodnie z wszelkimi założeniami wykonała obiekt 12x20x5m z bokami z blachy trapezowej. Obiekt posiada wszelkie atesty oraz projekt konstrukcyjny potwierdzający jego wytrzymałość na śnieg. Firma Haleco działała bardzo szybko pod względem realizacji samego obiektu jak i wymiany dokumentów z firmą leasingową. Ponadto firma Haleco wyróżniała się elastycznością w zmianach jakie powstały po podpisaniu umowy oraz szybkim i bezproblemowym kontakcie i działaniu.

Z obiektu już korzystamy a Haleco polecamy wszystkim firmom szukającym poważnego partnera w zakresie budowy hal namiotowych.

Maciej Mrozowski, MM, Opole

Poszukiwaliśmy hali namiotowej pod magazyn hurtowni spożywczej. Hala namiotowa zaproponowana przez firmę Haleco hale namiotowe w 100% spełniła nasze oczekiwania. Obiekt powstał szybko zgodnie z potwierdzonym terminem realizacji. Dzisiaj jesteśmy już po pierwszej zimie a namiot służy nam jako ogrzewany magazyn żywności. Decydując się na następny magazyn ponownie wybierzemy ofertę firmy Haleco.

Tadeusz Dobrowolski, TEDI, Rudna

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z naszym działem handlowym lub skorzystaj z formularza wyceny.