Iistino prezzi

CENY HAL MAGAZYNOWYCH ORAZ NAMIOTOWYCH

HALECO SYSTEM oferuje hale magazynowe oraz namiotowe, będące jednymi z najtańszych rozwiązań zadaszeń do celów magazynowych, przemysłowych czy rekreacyjnych (korty tenisowe, lodowiska).

NASZE HALE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ:

najwyższą jakością wykonania dużo mniejszymi kosztami utrzymania jak tradycyjnych konstrukcji (m.in. podatek od nieruchomości), łatwością przemieszczenia „budynku” brakiem kosztów remontowych (jedyny koszt to wymiana plandeki co mniej więcej 15-20lat).

Cennik uzależniony jest od lokalizacji obiektu (odporności śniegowe), powierzchni oraz jego wyposażenia:

180-400 zł/m2 – hale magazynowe aluminiowe boki z plandeki lub blachy od 400 zł/m2 – skomplikowane konstrukcje z bokami płyty warstwowej , bramami przemysłowymi automatycznymi, czy stolarką okienno-drzwiową. Wykonujemy indywidualnie wyceny na realizację konkretnej hali. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie każdego Klienta, dlatego propozycję dostosowujemy do jego potrzeb i oczekiwań.

NASZE HALE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ:

najwyższą jakością wykonania dużo mniejszymi kosztami utrzymania jak tradycyjnych konstrukcji (m.in. podatek od nieruchomości), łatwością przemieszczenia ”budynku” brakiem kosztów remontowych (jedyny koszt to wymiana plandeki co mniej więcej 15-20lat).

Duży wpływ na ceny ma także wytrzymałość konstrukcji na czynniki atmosferyczne, takie jak śnieg oraz wiatr. Wytrzymałość najtańszych „budynków” to około 20kg/m2 śniegu, są one nazywane halami sezonowymi (wiosna/lato/jesień). Przy namiotach całorocznych, (to obiekty wytrzymałości od 70 do 160kg/m2 śniegu), których koszt jest wyższy ze względu na wzmocnioną konstrukcję. Więcej szczegółów odnośnie inwestycji, z zakresu budowy hali magazynowej i związanymi z nimi zagrożeniami znajdziesz w artykule Uwaga! Zawalona hala namiotowa!

Zapraszam do wyceny Twojej hali.
Pozdrawiam
Ryszard Humiński

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Więcej o polityce prywatności