Hale namiotowe Szczecin

HALE NAMIOTOWE SZCZECIN

HALE NAMIOTOWE to ciekawa propozycja zarówno dla młodych firm jak i dłużej działających przedsiębiorstw. Zalety naszych hal są wyjątkowo doceniane przez klientów ze Szczecina.

Oprócz podstawowych korzyści takich jak:

  • elastyczne formy finansowania (leasing)
  • brak podatku od nieruchomości
  • wyższa stawka amortyzacji
  • Hale namiotowe Haleco System posiadają wiele innych, które w znakomitej większości wyprzedzają rozwiązania konkurencji.

Alternatywa….

Hale namiotowe są alternatywnym rozwiązaniem dla obiektów klasycznych murowanych czy ciężkich obiektów stalowych czy żelbetonowych.

Rozwiązania Haleco to przede wszystkim dużo niższa cena w porównaniu do obiektów konwencjonalnych przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich parametrów odporności śniegowej i wiatrowej wg norm europejskich.

Nasze hale namiotowe dzielmy na III typy w zależności od poszycie boków.

Hale z bokami z PCV

obiekty zimne głównie wykorzystywane do przechowywanie materiałów małowartościowych, odpornych na wilgoć oraz duże wahania temperatur.  Najtańsza hala namiotowa. Cena metra kwadratowej waha się w przedziale od 200-250zł/m2. Przykład hali namiotowej w Szczecinie to obiekt firmy Silo-trans służący jako serwis samochodów ciężarowych. Więcej o halach magazynowych z bokami z PCV znajdziesz tutaj…

Hale z bokami z blachy trapezowej

to obiekty wyróżniające się większą estetyką, służące głównie do celów magazynowych ale także nierzadko jako hale produkcyjne lub ujeżdżalnie. Poza trudniejszą do sforsowania blachą na ścianach bocznych hala wykazuje trochę lepszy komfort akustyczny – w hali jest ciszej. Jako jedyny producent nasza blacha trapezowa montowana jest w pionie dzięki czemu na poziomym grzbiecie przetłoczenia nie zbiera się bród, blacha dzięki większej ilości podparć oraz mocowania jest sztywniejsza. Ponadto blacha jest zamawiana na konkretną długość w związku z tym nie wykonujemy zbędnych cięć blachy na etapie montażu zdejmując część farby oraz ocynku. Dzięki tym rozwiązaniom hala nie koroduje oraz służy użytkownikom przez wiele lat bez utraty jakości i estetyki. Więcej o halach magazynowych z bokami z blachy znajdziesz tutaj….

Hale namiotowe z bokami z płyty warstwowej

To rozwiązanie głównie dla inwestorów poszukujących rozwiązań elastycznych w zakresie finansowania, przenoszenia obiektu czy np. sprzedaży zachowując jednocześnie wszystkie zalety ciepłych obiektów przemysłowych. W/w hale charakteryzują się wysoką estetyką, wysokim jak na hale namiotowe komfortem cieplnym oraz szerokim a właściwie nieograniczonym wachlarzem zastosowań. Hale namiotowe ciepłe to obiekty wykorzystywane jako hurtownie spożywcze, sklepy ogrodnicze, hale do produkcji maszyn cnc czy obróbki materiałów, hala do sortowania nasion, myjnie dla samochodów ciężarowych i wiele innych.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat hal namiotowych z bokami płyty warstwowej zobacz tutaj…

Atrakcyjne ceny na hale magazynowe w Szczecinie.

Dla klientów z okolic Szczecina ze względu na bliską odległość możemy zaproponować wyjątkowo duże rabaty. Jeżeli jesteś zainteresowany halą magazynową, halą przemysłową, halą produkcyjną , halą imprezową czy halą pod ujeżdżalnię skorzystaj z formularza wyceny lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem odpowiedzialnym za region Szczecina i okolic: Monika tel. 500 846 225 (kontakt)

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z naszym działem handlowym lub skorzystaj z formularza wyceny.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Więcej o polityce prywatności