Hala namiotowa Piła

HALE NAMIOTOWE PIŁA

Szukasz hal namiotowych w Wielkopolsce? Firma Haleco proponuje mieszkańcom Piły hale namiotowe, które doskonale sprawdzą się jako hale przemysłowe, magazynowe, imprezowe.
Jako producent hal namiotowych stawiamy na solidną i trwałą konstrukcję. Przemyślane rozwiązania techniczne oraz doradztwo w szerokim zakresie.
Przygotowujemy bezpłatną wycenę hali namiotowej na podstawie wytycznych klienta. Pomagamy klientom wybrać najlepszy produkt zgodny z ich potrzebami. Dzięki temu nasze hale mają zastosowanie w różnych branżach: jako typowy magazyn, hala produkcyjna, sklep.

Wybierz zastosowanie hali oraz rodzaj jej poszycia:

Haleco hale namiotowe Piła to hale z bokami z PCV, blachy trapezowej czy płyty warstwowej…

 

HALE MAGAZYNOWE:

Skontaktuj się z nami. Zapewniamy bardzo dobrą jakość naszych produktów. Wykorzystujemy opracowaną przez naszych specjalistów technologię produkcyjną, która wpływa na wytrzymałość konstrukcji, a także na działanie czynników atmosferycznych, jak deszcz czy śnieg. Ponadto, nasze hale są przystosowane do wysokich i niskich temperatur. Ich bardzo dobre parametry zostały docenione przez wielu klientów na terenie Piły.

Hale magazynowe Haleco mogą służyć jako obiekty do magazynowania palet drewnianych, opakowań kartonowych, elementów stalowych, produktów opakowaniowych, maszyn i sprzętów, plonów rolniczych i wiele wiele innych…

HALE PRZEMYSŁOWE

Jako producent hal namiotowych, staramy się stworzyć konstrukcję łatwą w montażu. Niezależnie, na jaki model się zdecydujesz, możesz być pewien, że jego złożenie nie zajmie nam dużo czasu. Nasze produkty można bardzo łatwo zmontować, a także transportować. To bardzo duże udogodnienie, np. w podczas przebudowy terenu. Wówczas konstrukcję namiotową można bez problemu przesunąć w inne miejsce, nawet jezeli jest ona zbudowana z bokami z płyty warstwowej. Sprawdź nasze realizacje na terenie Piły

HALE SPORTOWE:

Sprzedajemy innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, które są kluczowe dla efektywności użytkowania hali namiotowych. Klientów z Piły zapraszamy do przesłania zapytań na hale sportowe. Przygotujemy bezpłatną wycenę.

HALE IMPREZOWE:

Każda wykonana przez nas konstrukcja oparta jest na specjalnie zaprojektowanym aluminiowym stelażu, bezpiecznym oraz bardzo wytrzymałym na nawet najbardziej ekstremalne warunki pogodowe. Nasze hale namiotowe przemysłowe to miejsca, w których bez obaw mogą przebywać i pracować ludzie. Ponadto hale namiotowe imprezowe są rozwiązaniem tańszym od klasycznych konstrukcji magazynowych. Ich budowa jest znacznie szybsza, dlatego polecamy je wszystkim przedsiębiorstwom, które wymagają natychmiastowej realizacji inwestycji.

Wyjątkowe ceny i szybka realizacja dla klientów z okolic Piły…

Niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji dla potencjalnych klientów z Piły. Szukasz rozwiązania magazynowego, pod przemysł, ujeżdżalni –  hala namiotowa to rozwiązanie dla Ciebie… Wypełnij  formularz wyceny lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem odpowiedzialnym za region Wielkopolski: tel. 500 846 225 (Monika)

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z naszym działem handlowym lub skorzystaj z formularza wyceny.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Więcej o polityce prywatności