Hala namiotowa Gdańsk

HALE NAMIOTOWE GDAŃSK

Hale namiotowe, które sprzedajemy i budujemy na Terenie Gdańska i okolic są przede wszystkim całoroczne. W naszych halach stosujemy wzmocnioną konstrukcję, która spełnia wymagania dotyczące odporności śniegowych i wiatrowych. Szczególnie ważne jest to właśnie w Gdańsku, ponieważ wymagania normowe dla tej lokalizacji są ponadprzeciętne.
Gdańsk to III strefa śniegowa i II strefa wiatrowa.

Typy hal namiotowych…

Polecamy Państwu różne typy hal namiotowych z poszyciem ścian bocznych z plandeki, blachy lub płyty warstwowej…

 

HALE MAGAZYNOWE:

  • Hale magazynowe mogą być montowane w dowolnym regionie Polski. Montaż hali zajmuje kilka dni, co sprawia, że klienci mogą korzystać z hali i magazynować produkty bardzo szybko od podjęcia decyzji o jej budowie.
  • Hale namiotowe są tańszą alternatywą dla budownictwa tradycyjnego.
  • Hale naszej produkcji można leasingować.
  • Magazyny namiotowe nietrwale połączone z gruntem nie kwalifikują się pod podatek od nieruchomości.

HALE PRZEMYSŁOWE

Hale przemysłowe może być dobrym rozwiązaniem w firmach z różnych branż. Hale przemysłowe można zaaranżować na pracownie, biura, można je również podzielić na strefy. Do produkcji wzmocnionych hal namiotowych na terenie Gdańska wykorzystujemy blachę trapezową lub płyty warstwowe.

HALE IMPREZOWE

Hale imprezowe nadają się do organizacji przyjęć, eventów, koncertów w dowolnej lokalizacji. Takie obiekty są estetycznie wykonane, można zainstalować wewnątrz materiały dekoracyjne co podkreśli eleganckie wnętrze.

HALE SPORTOWE:

Proponowane przez firmę Haleco hale sportowe dla inwestorów z rejonu Gdańska i okolic są przeznaczone do zabezpieczenia przestrzeni użytkowej dla różnych dziedzin sportu, takich jak:

-ujeżdżalnie

-korty tenisowe

-boiska

-lodowiska

Szybkie terminy realizacji i korzystne ceny dla inwestorów z Gdańska

Możemy zaproponować wyjątkowe ceny oraz szybkie terminy realizacji w zależności od bieżącego obciążenia produkcyjnego. Jeżeli jesteś zainteresowany halą namiotową magazynową, przemysłową, imprezową czy sportową wypełnij  formularz wyceny lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem odpowiedzialnym za region Gdańska i okolic: tel. 500 846 225 (kontakt)

Jeżeli chcesz zobaczyć nasze realizacje z okolic Gdańska sprawdź w dziale realizacje firmy:

  • KMTB
  • DRMG
  • GRADAR

 

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z naszym działem handlowym lub skorzystaj z formularza wyceny.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Więcej o polityce prywatności