Hala namiotowa Bydgoszcz

HALE NAMIOTOWE BYDGOSZCZ

Haleco poleca klientom z Bydgoszczy wysokiej klasy hale namiotowe, które są tańsze niż obiektu murowane. Montaż hali namiotowej w zależności od wymiarów zajmuje kilka dni. Dzięki czemu w kilka dni możemy zobaczyć efekt inwestycji. Hale można przenosić lub rozbudować.

Wybierz zastosowanie hali oraz rodzaj jej poszycia:

Oferta hal namiotowych skierowana między innymi do mieszkańców Bydgoszczy charakteryzuje się elastycznością zastosowania.

Rozróżniamy cztery podstawowe typy zastosowania hal namiotowych:

 

HALE MAGAZYNOWE:

Hale magazynowe Haleco dają możliwość rozwoju i powiększenie przestrzeni magazynowej.

Sprawny montaż umożliwia realizację w dowolnej lokalizacji. Stabilność i wykorzystanie trwałego materiału do budowy gwarantuje klientom jakość i komfort użytkowania hali. Klienci mają do wyboru trzy rodzaje poszycia ścian bocznych; z plandeki, z blachy lub płyty warstwowej.

HALE PRZEMYSŁOWE

Hale przemysłowe sprawdzają się w wielu branżach, są popularne w działalności produkcyjnej oraz handlowej. Haleco wykonuje hale zgodnie z wymaganiami klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wszystkich zainteresowanych klientów z Bydgoszczy zapraszamy do przesłania formularza w celu wykonania bezpłatnej wyceny.

HALE IMPREZOWE

Hale imprezowe nadają się do organizacji wielu imprez, pomieszczą wiele osób, tym samym można je wykorzystać do organizacji koncertów, eventów firmowych, targów.

W zależności od rodzaju imprezy możliwe jest zamontowanie oświetlenia i dekoracji.

HALE SPORTOWE

W hali sportowej Haleco możliwe jest organizowanie imprez sportowych. Hala może służyć do organizowania imprez przez cały rok. Znajdzie zastosowanie dla wielu dyscyplin sportowych, np. tenis, jeździectwo, sporty zimowe.

Zapraszamy do wypełnienia formularza w celu przygotowania dla Państwa bezpłatnej wyceny.

Korzystne ceny na hale namiotowe w Bydgoszczy i okolicach

Klientom z Bydgoszczy możemy zaoferować wyjątkowe ceny ze względu na bliską lokalizację. Poszukujesz  systemu magazynowego, pod przemysł, hali sporotwej-  Systemy hal namiotowych Haleco – sprawdź. Wypełnij  formularz wyceny lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem odpowiedzialnym za region Kujawsko-Pomorskiego : tel. 500 846 225 (Monika)

Zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z naszym działem handlowym lub skorzystaj z formularza wyceny.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Więcej o polityce prywatności